Masażystki – Tczew

Masażystki dostępne obecnie w salonie:

Milena Online
Dominika Online
Monika Offline
Barbara Offline
Eliza Online

Gentelman’s SPA Tczew – dziewczyny

W trosce o zadowolenie naszych klientów staramy się współpracować z najciekawszymi dziewczynami lokalnymi jak i z dalszych rejonów Polski. Stawiamy sobie za punkt honoru pełną satysfakcję po zakończonym seansie, która mamy nadzieje zaowocuje ponownym spotkaniem w przyszłości.

Nikola

Jestem czarującą, wspaniałą dziewczyną z pozytywnym nastawieniem do życia. Niezwykle namiętna, romantyczna, lubiąca towarzystwo prawdziwego mężczyzny. Jeśli szukasz pięknej i eleganckiej towarzyszki, z którą możesz spędzić trochę czasu, nie szukaj dalej… Mam piękną buzię, szczery i zachęcający uśmiech, długie ciemne włosy oraz śliczną jedwabistą cerę. Niezwykle zmysłowa z natury, uwielbiam drażnić i zachęcać! Jestem tutaj, aby całkowicie zapewnić Ci jakość spotkania i niezapomniane wrażenia. Lubię próbować nowych rzeczy i dbam o dobre samopoczucie podczas spotkania ze mną.

Wzrost 171cm    waga 52kg    biust – 2

Majka

Skoro już przyciągnęłam Twój wzrok to wiem, że cenisz sobie zadbane, naturalne, niezmanierowane dziewczyny oferujące wysoki poziom swoich usług. Jestem wesołą, miłą, taktowną, atrakcyjną kobietą. Bez stresu, bez napięcia, pozwól oddać się kompletnemu zapomnieniu. Jeżeli chcesz odpocząć po ciężkim dniu czytasz właściwe ogłoszenie. Gwarantuję Ci dyskrecję i pełen komfort. Zapraszam Panów o wysokiej kulturze osobistej, ceniących niepowtarzalność i inteligencje. Nie czekaj dłużej-dzwon!

Wzrost 171cm    waga 52kg    biust – 2

Nikita

Przepiękna szczupła blondyneczka z okrągłym jędrnym biustem w rozmiarze 4. Nie przejdziesz ulica obok mnie obojętnie 😉 Moc spełnienia, relaks i odprężenie to tylko nieliczne walory płynące ze skorzystania z mojej usługi. Przemiła atmosfera, delikatne dłonie i piękne towarzystwo pozwolą na spędzenie kilku wspaniałych chwil wypełnionych intensywnymi doznaniami. Spotkanie odbywa się w przytulnym i cichym miejscu, które jest czyste oraz zadbane. Przyjdź a przekonasz się, że było warto.

Wzrost 171cm    waga 52kg    biust – 2